рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна й Ізраїль домовилися мінімізувати відмови у перетині кордону

  • Розсилка
  За два неповних місяці 2019 року правоохоронці Ізраїлю відмовили 500 громадянам України у в'їзді - Україна й Ізраїль домовилися мінімізувати відмови у перетині кордону
  За два неповних місяці 2019 року правоохоронці Ізраїлю відмовили 500 громадянам України у в'їзді

  Серед українських громадян суттєво зменшилася кількість претендентів на притулок в Ізраїлі

  Україна і Ізраїль докладуть максимум зусиль для мінімізації кількості відмов у перетині кордону для громадян обох держав. Про це повідомляє прес-служба МВС.

  «Домовлено докласти максимум зусиль в рамках чинного законодавства з метою мінімізації кількості відмов у перетині кордону для громадян обох держав», - йдеться в повідомленні.  Ізраїльська сторона висловила готовність розглянути можливості розширення сфер легального працевлаштування у себе українських громадян і спрощення механізму працевлаштування за нині чинною угодою між Кабінетом міністрів України та урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських заробітчан в окремих галузях на ринку праці в Ізраїлі.

  Зазначається, що серед українських громадян суттєво зменшилася кількість претендентів на притулок в Ізраїлі.

  Сторони домовилися ретельно розглядати скарги громадян щодо некоректного поводження з ними під час процедури прикордонного контролю. Кожен з таких сигналів, отриманих дипломатичними каналами, стане предметом окремого службового розслідування відповідальних відомств.

  Раніше стало відомо, що за два неповних місяці 2019 року правоохоронці Ізраїлю відмовили 500 громадянам України у в'їзді.

  Також повідомлялося, що в київському аеропорту Бориспіль близько 35 ізраїльтян, які прибули в столицю України ранковим рейсом компанії Ель-Аль, не пройшли паспортний контроль.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ