рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сергій Верланов: ДПС пообіцяла Президенту 100-відсоткове виконання плану по «алкогольному» акцизу і дотримала слово

  • Розсилка
  Сергій Верланов запевнив, що детінізація обігу алкоголю триває - Сергій Верланов: ДПС пообіцяла Президенту 100-відсоткове виконання плану по «алкогольному» акцизу і дотримала слово
  Сергій Верланов запевнив, що детінізація обігу алкоголю триває

  У серпні-листопаді до Державного бюджету України перераховано 2 342,1 млн грн акцизного податку з лікеро-горілчаної продукції - ДПС

  Голова Державної податкової служби Сергій Верлановов заявив, що його відомство виконало план акцизного податку з лікеро-горілчаної продукції на 100%, як було обіцяно президенту України раніше. Про це повідомляє сайт Державної податкової служби.

  Як йдеться в повідомлені, у серпні-листопаді до Державного бюджету України перераховано 2 342,1 млн грн акцизного податку з лікеро-горілчаної продукції (ЛГП), що на 48,6 млн грн, або на 2,1%  більше, ніж в аналогічному періоді торік.

  Також повідомляється, що у листопаді індикативні показники надходжень від акцизного податку з ЛГП виконані на 102,2%. Взагалі до бюджету сплачено 813,4 млн грн, або на 277,1 млн грн (+51,7%) більше, ніж у листопаді минулого року. 

  В ДПС повідомили, що такого результату вони досягли завдяки підвищенню ефективності адміністрування та посиленню боротьби з тіньовим обігом алкоголю. Зокрема, впровадження системи електронного адміністрування спирту, а також щодобовий моніторинг показників витратомірів-лічильників обсягів виробленого спирту надали податковій службі можливість контролювати його рух від місця виробництва  до споживачів (зокрема, лікеро-горілчаної галузі).

  «Нова податкова служба вже почала працювати таким чином, щоб тіньовий ринок тютюну і алкоголю не почував себе вільно. На початку місяця я особисто пообіцяв президенту, що план по «алкогольному» акцизу буде виконано і дотримав слово.  Детінізація обігу алкоголю триває. Наступний крок – запровадження електронної акцизної марки, який дозволить підняти контроль за обігом підакцизних товарів на новий рівень і суттєво покращити показники сплати податків», - зазначив Сергій Верланов.

  Нагадаємо, що 1 листопада у Тернополі  відбулася робоча нарада з питань розвитку спиртової галузі за участю Президента України Володимира Зеленського та Голови ДПС Сергія Верланова. Очільник ДПС поінформував присутніх про заходи Державної податкової служби щодо детінізації алкогольного ринку, а також запевнив, що результатом цієї роботи має стати забезпечення повноти надходжень акцизного податку до державного бюджету.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ