Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Справа НАБУ щодо «Роттердам+» побудована на словах одного експерта – експерт

  • Розсилка
  Трохимець також звернув увагу на можливий комерційно-замовний характер подібних висновків невідомого експерта - Справа НАБУ щодо «Роттердам+» побудована на словах одного експерта – експерт
  Трохимець також звернув увагу на можливий комерційно-замовний характер подібних висновків невідомого експерта

  Виходячи з виступу голови НАБУ, навіть не зрозуміло – думка експерта висловлена письмово чи усно, - Трохимець

  Неприпустимо, коли висновки Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) в суспільно важливих справах ґрунтуються на точці зору одного експерта.

  Про це заявив президент Асоціації енергетики України Олександр Трохимець, коментуючи прес-конференцію керівництва НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  «Щонайменше не солідно, коли НАБУ ґрунтує висновки та оголошує підозру на базі думки одного експерта. А якщо брати до уваги, що мова йде про таке суспільно важливе питання, як формула «Роттердам+», це категорично неприпустимо. Тим більш, що ім'я цього експерта є втаємниченим. Виходячи з виступу Ситника, навіть не зрозуміло – думка експерта висловлена письмово чи усно» – заявив Трохимець, коментуючи пресконференцію директора НАБУ Артема Ситника.  Під час пресконференції Ситник заявив: «Кожна із складових формули («Роттердам+» – ред.) досліджувалася на предмет її обґрунтованості. І як наслідок вивчення з самого початку, коли почалося обговорення цього тарифу, закінчуючи тим, які були спричинені наслідки. Це не мої слова і не слова навіть прокурора. Це слова експерта, який зробив ці висновки на підставі постанови про призначення експертизи детектива».

  Трохимець також звернув увагу на можливий комерційно-замовний характер подібних висновків невідомого експерта.

  «Пригадую, на початку року академік Валерій Геєць, казав, що проведення подібних експертиз є своєрідним бізнесом. До речі, він тоді розповідав саме про «Роттердам+» – повідомив президент Асоціації енергетики України.

  Нагадаємо, 8 серпня детективи НАБУ повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем шістьом особам, причетним до введення так званої формули «Роттердам+».

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ