рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Три тисячі жителів Запоріжжя можуть керувати запасом «акційного» газу онлайн

  • Розсилка
  Три тисячі жителів Запоріжжя можуть керувати запасом «акційного» газу онлайн

  Клієнти «Запоріжгаз збуту» придбали більше 3 млн куб. м газу про запас

  Зимовий запас газу по акції «Твоя енергонезалежність» придбали 3 054  клієнтів ТОВ «Запоріжгаз збут». З 15 жовтня вони отримали унікальну можливість керувати запасом газу онлайн.

  Загалом клієнти «Запоріжгаз збуту» в рамках акції «Твоя енергонезалежність» придбали більше  3  млн куб.м газу про запас. І вони вже можуть самостійно визначатися, коли з максимальною вигодою використовувати куплений ними зимовий запас газу. Для цього в Особистому кабінеті на 104.ua необхідно вибрати період для використання газу із запасу, а також його частку в загальному обсязі споживання за місяць (в діапазоні від 0 до 100%).

  «У разі розрахунку за акційною ціною споживачеві необхідно буде сплатити лише за послуги з доставки газу (розподіл і транспортування). Вартість цих послуг, а також залишок передплаченого газу по акції відображатимуться у щомісячному рахунку за використане паливо як в «Особистому кабінеті» онлайн на сайті 104.ua, так і при отриманні друкованої платіжки. Нагадуємо, що споживачам, які скористалися акцією, важливо обов’язково щомісяця передавати показання лічильника газу для коректного здійснення обліку спожитого газу», – розповідає директор ТОВ «Запоріжгаз збут» Владислав Вітютін.

  Для учасників акції, які утримаються від заявок на управління, діють звичайні умови акції: вони за умовчанням отримають газ із запасу в ті місяці, коли його ціна виявиться нижче ціни ПСО, встановленої для інших споживачів.

  Тим споживачам, що хочуть скористатися своїм газовим запасом, але не мають «Особистого кабінету» на сайті 104.ua, повинні звернутися до Центрів обслуговування клієнтів або відділення газовой компанії у населеному пункті, де проживають. У термін з 1-го по останнє число кожного місяця можна сформувати заявку на використання замовленого газу разом із менеджером управління клієнтського сервісу.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ