Під Києвом сталася бійка з використанням холодної зброї

  Кримінальні розборки в Ірпіні
  Сьогодні близько 10-ї години ранку у центрі Ірпеня на вулиці Тараса Шевченка сталися жахливі події, внаслідок яких з колотими ранами госпіталізовані двоє хлопців-близнюків 19-річного віку. За свідченнями очевидців події розвивалися наступним чином. Біля вокзалу виникла сварка між шістьома хлопцями з розкладом сил четверо на двох. Сварка переросла
  • 19 Березня, 15:36
  • Розсилка

  Кримінальні розборки в Ірпіні

  Сьогодні близько 10-ї години ранку у центрі Ірпеня на вулиці Тараса Шевченка сталися жахливі події, внаслідок яких з колотими ранами госпіталізовані двоє хлопців-близнюків 19-річного віку.

  За свідченнями очевидців події розвивалися наступним чином. Біля вокзалу виникла сварка між шістьома хлопцями з розкладом сил четверо на двох. Сварка переросла у бійку на вулиці Шевченка в районі кафе «Спокуса». Події перемістилися до супермаркету ЕКО, неподалік входу в який пішла в хід холодна зброя.

  У результаті чого швидка госпіталізувала двох хлопців-близнюків з колотими ранами. В одного була перев’язана голова, в іншого поранення в області живота. Наразі стан потерпілих є стабільним. Провадяться слідчі дії.

  Джерело: MyBucha

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ