рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Півторарічний киянин встановив рекорд України

  • Розсилка
  <p>Керівник проекту &laquo;Національний реєстр рекордів України&raquo; Лана Вєтрова з маленьким рекордсменом Левом Ткаченком</p> - Півторарічний киянин встановив рекорд України

  Керівник проекту «Національний реєстр рекордів України» Лана Вєтрова з маленьким рекордсменом Левом Ткаченком

  Фото: Лана Вєтрова, Facebook

  Зареєстровано рекорд «Наймолодша дитина, яка катається на льодових ковзанах»

  Сьогодні, 7 березня, на льодовій арені у Національному комплексі «Експоцентр України» у Києві відбулася реєстрація рекорду України «Наймолодша дитина, яка катається на льодових ковзанах».

  Рекорд встановив півторарічний киянин Лев Ткаченко.

  «Малюк із задоволенням катається на ковзанах і вже почав опановувати ази хокею. Не дивлячись, що ключка втричі більша за нього, відважний хокеїст уже ловить на неї шайбу і навіть пасує своєму старшому братові, який також захоплюється цим видом спорту», - розповіла керівник проекту «Національний реєстр рекордів України» Лана Вєтрова.

  Крім братів, на ковзанах також катаються мама хлопчиків і дідусь, який і є їх тренером. Він розповів експертам Національного реєстру рекордів, з якими труднощами вдалось роздобути маленький розмір екіпіровки: щось довелось вкоротити і підшити, а ковзани замовляли аж в США. Вони такого маленького розміру, що запросто поміщаються на долоні дорослої людини. 

  «Я родом з Южноукраїнська Миколаївській області, - розповіла «Фактам» мама хлопчиків Юлія Ткаченко. - Нещодавно гостювала у батьків, і мій батько Леонід Рябченко (він тренер місцевого аматорського хокейного клубу «Гарт») вирішив поставити молодшого онука на ковзани. У Льови стало виходити катання вже на четвертому тренуванні. Ну, а потім почалися заняття з ключкою».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ