Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Суд затвердив мирову угоду між Києвом і «Нафтогазом»: який борг висить на столиці

  • Розсилка
  Суд затвердив мирову угоду між Києвом і «Нафтогазом»: який борг висить на столиці

  Після отримання ухвали суду комунальне підприємство «Київтеплоенерго» зможе укласти договори на постачання газу

  У середу, 10 жовтня, Господарський суд Києва затвердив мирову угоду між комунальним підприємством «Київтеплоенерго» та НАК «Нафтогаз України».

  Предметом мирової угоди між комунальним підприємством «Київтеплоенерго» та НАК «Нафтогаз України» є боргові зобов’язання, що мають джерела для компенсації, наприклад, заборгованість споживачів. Штрафи, пені – списані і не є предметом врегулювання мирової угоди. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.  Після отримання ухвали суду комунальне підприємство «Київтеплоенерго» зможе укласти договори на постачання газу та розпочати процес відновлення послуги гарячого водопостачання для чотирьох районів Києва.

  «Умови мирової угоди, що була підписана сторонами – це умови компромісу. Вони суттєво відрізняються від тієї ситуації, що ми мали у травні цього року. У результаті складних переговорів та участі керівництва уряду України виділена субвенція на погашення різниці в тарифах. Це зобов’язання державного бюджету перед теплопостачальними підприємствами в сумі 729 млн грн. На сьогодні списані штрафні санкції та пені, на чому ми, власне, наполягали. Предметом угоди є лише ті боргові зобов’язання, що мають компенсатора», – пояснив він.

  Нагадаємо, 9 жовтня НАК «Нафтогаз України» та КП «Київтеплоенерго» підписали мирову угоду, яка дозволить відновити постачання теплової енергії споживачам столиці.

  Мер столиці. Віталій Кличко заявив, що постачання гарячої води киянам буде відновлене наступного тижня.

  Також повідомлялося, що після розірвання угоди між КМДА і «Київенерго» Ріната Ахметова компанія олігарха не лише переклала на місто обов’язок виплатити штрафні санкції в 1,2 млрд грн, а й претендує на компенсацію витрачених на модернізацію мереж коштів у 800-900 млн грн.

  Читайте також матеріал:
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ