У Дарницькому районі столиці озеро Сонячне тоне у відходах. Шокуюче відео

  Відходи яскравого кольору затягнули водойму
  Кияни обурені станом озера Сонячного, що знаходиться на Позняках. Відео, на якому чітко видно незрозумілий відтінок води та яскраву субстанцію на поверхні водойми, виклала мешканка району Juli Naydanova на своїй сторінці у Facebook. «Схоже на масляну фарбу, але, взагалі, не зрозуміло що це. Я так розумію, що цю територію
  • 16 Липня, 23:31
  • Розсилка
  Озеро Сонячне
  Озеро Сонячне

  Відходи яскравого кольору затягнули водойму

  Кияни обурені станом озера Сонячного, що знаходиться на Позняках. Відео, на якому чітко видно незрозумілий відтінок води та яскраву субстанцію на поверхні водойми, виклала мешканка району Juli Naydanova на своїй сторінці у Facebook.

  «Схоже на масляну фарбу, але, взагалі, не зрозуміло що це. Я так розумію, що цю територію хочуть забудувати багатоповерхівками, а для цього ж потрібно спочатку отруїти воду – зробити територію не придатною для експлуатації», - іронічно коментує мешканка Харківського масиву.

  Киянка акцентує увагу на тому, що це не звичайне цвітіння води.  «Рясне «цвітіння» за ніч. Дитину обкидало менше ... ніж за годину. Для особливого типу коментаторів - дитина не моя», - пише користувачка. 

  Озеро розташоване за адресою вулиця Ревуцького. 

  Джерело: Вечірній Київ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ