Британія не збирається відміняти Brexit

  Міністр зауважив, що Британія не повертається спиною до Європи
  Британський міністр з питань Brexit Девід Девіс на переговорах із ЄС, які розпочнуться у понеділок, демонструватиме чітку позицію про вихід Британії з ЄС, попри спроби європейських лідерів залишити відкритою можливість для Сполученого Королівства зберегти членство. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій напередодні переговорів на сайті британського
  • 18 Червня, 14:28
  • Розсилка
  Британський міністр з питань Brexit Девід Девіс
  Британський міністр з питань Brexit Девід Девіс

  Міністр зауважив, що Британія не повертається спиною до Європи

  Британський міністр з питань Brexit Девід Девіс на переговорах із ЄС, які розпочнуться у понеділок, демонструватиме чітку позицію про вихід Британії з ЄС, попри спроби європейських лідерів залишити відкритою можливість для Сполученого Королівства зберегти членство.

  Про це йдеться у заяві, оприлюдненій напередодні переговорів на сайті британського уряду.

  «Вирушаючи до Брюсселя, щоб відкрити офіційні переговори про вихід з ЄС, ми не маємо сумнівів - ми залишаємо Європейський Союз і виконаємо результати цього історичного референдуму», - відзначив Девіс.

  Він заявив про налаштованість укласти в ході переговорів угоду, вигідну для всіх частин Великої Британії, назвавши вихід із ЄС для Британії «можливістю створити нове яскраве майбутнє». Водночас, він зауважив, що Британія не повертається спиною до Європи.

  «Дуже важливо, щоб угода, яку ми укладем, давала можливість процвітати як Британії, так і ЄС, як елемент нового глибокого та особливого партнерства, яке ми хотіли б мати з нашими найближчими союзниками та друзями», - заявив Девіс.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ