рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Член уряду зізнався, що писав свою дисертацію під впливом наркотиків

  • Розсилка
  <p>За словами Тимофія Милованова, вживання марихуани його не вразило</p> - Член уряду зізнався, що писав свою дисертацію під впливом наркотиків

  За словами Тимофія Милованова, вживання марихуани його не вразило

  Міністр Милованов стверджує, що «всі американці курять, а хто докторанти – вони просто смалять марихуану нон-стоп»

  Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов зізнався, що під час перебування в США і написання дисертації пробував марихуану.

  Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу «Прямий».

  На запитання, чи вживав він наркотики, міністр заявив, що в Україні – ні, а ось у США курив марихуану.

  «Ні, я не курю нічого… Скажу вам чесно: сигарети я курив сім разів у житті. Це коли мене «на слабо» брали в школі. Але я в той час займався вітрильним спортом, і якось у мене цей період – пити і курити – минув. А ось марихуану, це ж нелегально її курити, залежить від штату – в Колорадо зараз легально курити. Так ось марихуану в Україні я ніколи не курив, хоча це і нескладно в школі було або в університеті. Тому що ні. А ось знаєте, де я її курив і тільки там? Це коли в аспірантурі був на докторській (у США, – ред.). Всі американці курять, а хто докторанти – вони просто смалять марихуану нон-стоп. І там мені дали… Тільки в той період, коли мені потрібно було придумати дисертацію», – зазначив Милованов.

  За словами міністра, вживання марихуани його не вразило.  «Воно якось не йде мені… Може, я неправильно якось курю – що курив, що не курив. Може, вони мене обманювали, просто мені насипали тютюну… Може, я якось реагую по-іншому. Я навіть кави не п’ю, хоча всі вчені сидять на каві. Я тільки чай п’ю», – заявив Милованов.

  Як відомо, у 2001 році Милованов отримав ступінь магістра економіки у Вісконсінському університеті (США), і там же у 2004 році отримав ступінь доктора філософії з економіки.

  Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що зараз у країні невідповідний час для прийняття рішень про легалізацію канабісу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ