Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Держбюджет-2018: на інновації вперше заклали 50 млн грн

  • Розсилка
  Держбюджет-2018: на інновації вперше заклали 50 млн грн

  Уряд нещодавно створив Раду інноваційних технологій у відповідь на запит бізнесу

  У проекті бюджету на 2018 рік уряд заклав 50 млн грн на фінансування підтримки інновацій. 

  На цьому перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів наголосив під час заходів з нагоди 25-ої річниці партнерства Групи Світового банку з Україною, повідомляє прес-служба міністерства.

  «Ми є свідками та творцями початку великої історії успіху України і розуміємо виклики, що стоять перед нами. За три роки нам вдалося стабілізувати країну та перейти від кризи до економічного зростання. Ми застосували непрості та жорсткі, але рішучі та необхідні реформи, які дозволяють провести капітальний ремонт країни», - наголосив Кубів. 

  За його словами, валютні резерви зросли до понад $18 млрд у жовтні 2017 року; інфляція зменшилася з 43% в 2015 році до 12,4% у 2016 році; зміцніла банківська система та реструктуризовані зовнішні боргові зобов’язання, індекс промислової продукції зріс на 2,8% у 2016 році, комплексно реформується вкрай корумпований газовий сектор, а зростання ВВП склало 2,3% у 2016 році. 

  Він додав, що Україна сьогодні перебуває у процесі трансформації виробництв у виробництва з високою доданою вартістю і є одним зі світових лідерів у галузі високотехнологічного інжинірингу. 

  «Нещодавно уряд створив Раду інноваційних технологій у відповідь на запит бізнесу. Ця рада буде надавати рекомендації уряду щодо українських хай-тек кластерів і еко-системи, переробної промисловості та виробництв з високою доданою вартістю», - поінформував Кубів.

  Уряд, за його словами, вперше закладає в проект бюджету на 2018 рік фінансування Фонду підтримки інновацій – 50 млн грн. 

  Перший віце-прем'єр-міністр зауважив, що Кабінет міністрів України продовжить підтримувати стратегічний розвиток інноваційної діяльності для підтримання конкурентоздатності України за 7 напрямками, серед яких - енергетика та агропромисловість, авіа-, судно- та ракетобудування, нанотехніка та робототехніка, медицина та фармацевтика, охорона навколишнього середовища. 


  Документ, зокрема, передбачає доходи бюджету на наступний рік у сумі понад 877 мільярдів гривень, видатки – більш ніж 948 мільярдів гривень.

  Показник дефіциту закладений у межах 77,9 мільярда гривень, а річне зростання реального ВВП очікується на рівні 3%.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ