рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Е-декларування: НАЗК повідомило про шахрайську схему вимагання даних

  • Розсилка
  Е-декларування: НАЗК повідомило про шахрайську схему вимагання даних

  У НАЗК звертають увагу, що агентство будь-які відомості у суб’єкта декларування запитуються в письмовій формі поштовим відправленням чи електронним листом

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) отримало інформацію про спроби невідомих осіб отримати від суб’єктів декларування особисті дані в телефонному режимі.

  Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

  Зазначається, що під виглядом перевірки декларацій невідомі особи, представляючись працівниками апарату НАЗК, намагаються отримати будь-яку інформацію стосовно громадян, на яких поширюється дія закону «Про запобігання корупції», або членів їх сімей, вимагають погашення кредитів тощо.

  У НАЗК звертають увагу, що агентство не вимагає надання жодної інформації в такий спосіб. Будь-які відомості у суб’єкта декларування або відповідного органу запитуються уповноваженими особами агентства в офіційній письмовій формі поштовим відправленням чи електронним листом.

  Крім того, зазначають в НАЗК, рішення про проведення повної перевірки декларацій приймається на засіданні агентства, про що електронним листом повідомляється відповідний суб’єкт декларування. Така інформація розміщується на офіційному веб-сайті агентства.

  До слова. цього тижня НАЗК запросило шістьох посадовців для пояснень щодо порушення вимог антикорупційного закону.

  Раніше НАЗК виявило порушення у діях нардепа Сергія Тарути та двох заступників міністрів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ