Екс-заступник генпрокурора пояснив, чому гальмують справу Майдану

  Були організаційні прорахунки під час зміни керівництва Генпрокуратури, зазначив Голомша
  Недостатня увага влади до розслідування злочинів проти Майдану призводить до гальмування цієї справи Про це у програмі «Політклуб» з Віталієм Портниковим на Еспресо.TV розповів екс-перший заступник генпрокурора Микола Голомша. «В першу чергу люди повинні повірити, що справа злочинів проти Майдану розслідується активно. Перші три
  • 2 Грудня, 2016, 04:42
  • Розсилка

  Були організаційні прорахунки під час зміни керівництва Генпрокуратури, зазначив Голомша

  Недостатня увага влади до розслідування злочинів проти Майдану призводить до гальмування цієї справи

  Про це у програмі «Політклуб» з Віталієм Портниковим на Еспресо.TV розповів екс-перший заступник генпрокурора Микола Голомша.

  «В першу чергу люди повинні повірити, що справа злочинів проти Майдану розслідується активно. Перші три місяці у 2014 році розслідування тривало активно. Але були прохання, щоб не смикали беркутівців, бо це вносить розлад у ряди МВС. Повільно змінювались посадові особи в органах внутрішніх справ. Тому не треба говорити, що все гладко», - сказав Голомша.

  За його словами, коли пройшла зміна керівництва ГПУ, то треба було тримати на контролі справу Майдану. У 2014 році двічі на тиждень заслуховувались звіти щодо ходу розслідування.

  «Почалась кадрова чехарда у ГПУ, змінювали генпрокурорів, команду слідчих тасували кожен раз, як приходив новий керманич. Є недостатня увага влади до розслідування. Хто у владі тримає на контролі цю справу? Були організаційні прорахунки під час зміни керівництва Генпрокуратури», - додав Голомша.

  Нагадаємо, Януковича викликали до слідчого відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України 5-го та 9 грудня на 10:00 на допит та для інших процесуальних дій як підозрюваного у кримінальному провадженні про розстріл Майдану.

  28 листопада відбувся відеодопит Януковича.

  Янукович заявив, що просить вибачення у родичів загиблих на Майдані, а також додав, що якби він не виїхав з країни, то така війна, як на Донбасі, почалася б на всій території України. 

  Як повідомлялось, екс-президент повідомив, що йому нічого не відомо про те, які накази віддавалися представникам силових відомств уранці 20 лютого 2014 року, під час подій на Майдані, внаслідок яких загинули та були поранені учасники масових акцій протесту. Під час відеодопиту виявилось, що Янукович мало що пам'ятає.

  Як раніше повідомлялося, генеральний прокурор України Юрій Луценко офіційно усно оголосив підозру у державній зраді екс-президенту Януковичу.

  Янукович під час відеодопиту звинуватив у розстрілі Майдану «Правий сектор» і «Свободу». Він також розповів, чому не підписав угоду з ЄС про зону вільної торгівлі.

  Також Янукович запевняє, що в день розстрілу активістів Євромайдану, 20 листопада, мав інформацію, що стріляли начебто з будинків, контрольованих протестувальниками, але не може пригадати, хто йому надав такі дані.

  Читайте також статтю «Главкома» «Дубль два. Свідок Янукович майже нічого «не пам'ятає»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ