Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Філарет розповів, як подолати корупцію в Україні

  • Розсилка
  Філарет розповів, як подолати корупцію в Україні

  Філарет зазначив, що варто не розслідувати справи, а потім відпускати причетних до корупції,

  Головною проблемою України є корупція, і оскільки за це негативне явище досі нікого не покарали, корупціонери не бояться брати хабарів.

  Про це заявив Почесний Патріарх Православної церкви України Філарет, вітаючи з Днем українського добровольця учасників розширеного засідання Координаційної ради добровольців і волонтерів Національного форуму «Трансформація України».

  «Який головний недолік Україні на сьогодні? Це корупція. І багато усіх, і президенти, і кандидати у президенти у своїх виступах говорять проти корупції, і правильно говорять, але ніхто не може подолати її. Чому не можуть побороти корупцію? Є одна причина – немає страху і через це корупція процвітає. А для того, щоб був страх, потрібно карати злочинців», – підкреслив патріарх.

  За його словами, варто не розслідувати справи, а потім відпускати причетних до корупції, а покарати, бо тільки тоді будуть боятися брати хабарі.

  «І тільки тоді ми зможемо подолати таке велике для України зло, а якщо страху не буде, корупція буде процвітати», – сказав Почесний Патріарх. 

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ