Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Філарет відвідав Академію політичних наук, де зустрівся з Кучмою

  • Розсилка
  <p>Патріарху Філарету подарували факсимільне видання Острозької Біблії 1581 року</p> - Філарет відвідав Академію політичних наук, де зустрівся з Кучмою

  Патріарху Філарету подарували факсимільне видання Острозької Біблії 1581 року

  Фото: Facebook Петра Мироненка

  Учасники зустрічі, яка пройшла в Академії політичних наук, обговорили суспільно-політичну ситуацію в Україні

  Святійший Патріарх Філарет 7 лютого провів зустріч з президентом Академії політичних наук Петром Мироненком і віце-президентом Академії політичних наук Ігорем Смешком.

  Про це повідомив у Facebook сам Мироненко.

  Зазначається, що в зустрічі взяв участь президент України (1994-2005 рр.) Леонід Кучма, який є почесним академіком Академії політичних наук.

  За словами Мироненка, учасники зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію в Україні, підвели підсумок діяльності Академії політичних наук з часу її утворення у травні 2016 року до сьогодні.

  «За цей час Академія провела шість тематичних Конгресів, із яких два присвячено утворенню Православної церкви України, започатковано випуск науково-популярного журналу «Суспільно-політичні процеси», яких видано 10 номерів, і отримано Сертифікат про внесення журналу до наукометричної міжнародної бази Index Copernicus, розпочато випуск Серії «Бібліотека АПН» та випущено сім книг», - повідомив президент Академії політичних наук.

  Він зазначив, що на зустрічі також було обговорено процес об’єднання Православних церков України та відпрацьовані спільні заходи щодо взаємодії Академії політичних наук і ПЦУ.

  «Леонід Кучма подарував Святійшому Патріарху Філарету факсимільне видання Острозької Біблії 1581 року», - додав Мироненко.

  Нагадаємо, 23 січня Святійший патріарх Філарет відсвяткував 90-річчя.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ