Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Глава МВФ про переговори з Порошенком: мала конструктивну дискусію

  • Розсилка
  Крістін Лагард - Глава МВФ про переговори з Порошенком: мала конструктивну дискусію
  Крістін Лагард

  МВФ разом з іншими міжнародними партнерами готовий надалі підтримувати Україну в боротьбі з корупцією

  Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард назвала «конструктивною і відкритою» телефонну розмову з президентом України Петром Порошенком щодо ситуації навколо антикорупційних установ в Україні.

  Про це йдеться в офіційній заяві Фонду.

  «Я мала конструктивну і відкриту дискусію з президентом Порошенко про зусилля України в боротьбі з корупцією, яких очікує українське суспільство, і які мають вирішальне значення для підвищення прозорості та підзвітності, а також створення умов для сталого зростання», - йдеться в заяві керівника Фонду.

  Лагард підкреслила, що, зі свого боку, вона вважає вкрай важливим забезпечення розслідування та оперативного реагування на прояви корупції.

  «У цьому зв'язку ми домовилися про необхідність збереження незалежності, а також підвищення оперативного потенціалу Національного антикорупційного бюро та Спеціальної антикорупційної прокуратури», - зазначила Лагард.

  Вона також повідомила, що підтримала порядок денний президента України щодо подання законопроекту про Антикорупційний суд до парламенту в найближчі дні, згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії та домовленостей за програмою МВФ.

  «Важливо, щоб всі члени парламенту об'єдналися навколо законопроекту і прийняли його як пріоритетний», - підкреслила директор-розпорядник МВФ.

  Вона також запевнила президента Порошенко, що «МВФ разом з іншими міжнародними партнерами готовий надалі підтримувати Україну в боротьбі з корупцією». Крім того, Лагард закликала українську владу «прискорити реалізацію реформ, необхідних для подальшого поліпшення перспектив економіки України та її народу».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ