Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кличко в Брюсселі провів зустріч з президентом Європейської народної партії

  • Розсилка
  Віталій Кличко, Джозеф Доль - Кличко в Брюсселі провів зустріч з президентом Європейської народної партії
  Віталій Кличко, Джозеф Доль

  Мер столиці з Долем обговорили геополітичні питання, які торкаються України, та ситуацію в нашій країні

  Мер Києва Віталій Кличко зустрівся в Брюсселі з президентом Європейської народної партії Джозефом Долем. Спілкування відбулося в рамках шостої зустрічі лідерів Європейської народної партії країн Східного партнерства, яка відбувається сьогодні в Брюсселі, інформує прес-служба політика.

  Кличко з Долем обговорили геополітичні питання, які торкаються України, та ситуацію в нашій країні. «Ми розраховуємо, що при подальшому розгляді і вирішенні питання щодо санкцій проти Росії - вони будуть продовжені. Це дуже важливо. Бо санкції мають ефект у стримуванні розгортання російської агресії на Сході України», - звернувся до президента ЄНП Віталій Кличко.

  Також мер Києва відзначив, що Україна сподівається на підтримку європейськими інституціями її позиції у вирішенні питання миротворчого контингенту на Донбасі.

  «Ми також обговорили ситуацію в Україні та зусилля, які повинна докласти наша країна для реформування системи управління, економічних перетворень. Всі європейські політики насамперед наголошують, що боротьба з корупцією в Україні слабоефективна і це залишається ключовою проблемою для подальшого розвитку», - сказав у коментарі після зустрічі Віталій Кличко.

  Мер столиці розповів президенту ЄНП про проекти та зміни, які сьогодні втілює Київ, та зусилля української столиці в залученні інвестицій. Також на зустрічі з президентом Європейської народної партії йшлося про партійне будівництво. Джозеф Доль наголосив, що ЄНП завжди підтримуватиме політичні сили, які керуються ключовими європейськими цінностями і стандартами.

  Про політичну ситуацію в Україні та головні напрямки, на яких країна має зосередитися, щоб відбулися необхідні реформи та зміни, говорив Кличко в Брюсселі і з депутатом Європарламенту Елмаром Броком.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ