Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Клімкін: Росія спровокувала на Донбасі гуманітарну та екологічну катастрофи

  • Розсилка
  Донбас - Клімкін: Росія спровокувала на Донбасі гуманітарну та екологічну катастрофи
  Донбас

  На думку Клімкіна, гібридна війна, що Росія веде проти Західного світу, вимагає «координованої відповіді на протидію цим загрозам»

  Через дії Російської Федерації на Донбасі виникли екологічна та гуманітарна катастрофи.  

  Про це під час Міжнародного безпекового форуму у канадському Галіфаксі заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

  «На Донбасі зараз панує майже гуманітарна та екологічна катастрофа, оскільки значна кількість вугільних шахт – затоплені, водо- та електропроводи стають ціллю обстрілів, однак росіяни не реагують, оскільки вони задіяні у контрабанді, «чорних» та «сірих» операціях у регіоні», - сказав Клімкін.

  На його переконання, це має спонукати міжнародну спільноту до посилення тиску на РФ.

  «Нам слід виявляти більше солідарності і чинити на Росію більше політичного тиску більшою кількістю санкцій, однак спільної позиції із цього приводу немає», - зазначив міністр.

  За його словами, гібридна війна, що Росія веде проти Західного світу, вимагає «координованої відповіді на протидію цим загрозам».

  До слова, Клімкін також заявляв, що говорити з Росією можна лише із позиції сили

  Раніше глава МЗС сказав, що Україна не має сумніву, що отримає доступ до сучасного оборонного озброєння.

  Напередодні американський сенатор заявив, що адміністрація США наближається до зміни політики стосовно надання Україні оборонної зброї.

  У суботу в США прийняли важливе рішення щодо надання Україні «Джавелінів».

  Як повідомляв «Главком»,  комітети з питань збройних сил США Палати представників і Сенату затвердили «компромісний» проект оборонного бюджету на 2018 фінансовий рік, що передбачає $350 млн для України, в тому числі у вигляді летальної зброї.

  У ніч на п’ятницю, 17 листопада, Сенат США схвалив проект оборонного бюджету з $350 мільйонами для України. Тепер документ має підписати президент США.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ