рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Говорити з Росією можна лише із позиції сили, - Клімкін

  • Розсилка
  Говорити з Росією можна лише із позиції сили, - Клімкін

  З кремлівським режимом можна говорити лише з позиції сили, адже іншої мови там не розуміють, впевнений міністр закордонних справ

  Дії Росії на світовій арені засвідчили, що говорити з нею можливо лише з позиції сили. Таку думку висловив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час Міжнародного безпекового форуму у Галіфаксі в Канаді.

  «Треба чітко розуміти: говорити до Росії можна лише із позиції сили, оскільки інакше не вдасться протидіяти усім видам воєн, що РФ веде проти Західного світу, не вдасться боротися із пропагандою і тим, як Росія зламала міжнародне права й довіру», - сказав Клімкін.

  Він наголосив, що вторгнення Росії в Україну повністю зламало систему міжнародних відносин у світі.

  «До війни, до окупації Криму й Донбасу міжнародна модель засновувалася на довірі, інтересах й міжнародному праві. Нині міжнародне право не діє, довіри немає, залишилися лише інтереси. Тож з кремлівським режимом можна говорити лише з позиції сили, адже іншої мови там не розуміють», - заявив міністр.

  Раніше Клімкін заявив, що Україна не має сумніву, що отримає доступ до сучасного оборонного озброєння.

  Напередодні американський сенатор заявив, що адміністрація США наближається до зміни політики стосовно надання Україні оборонної зброї.

  У суботу в США прийняли важливе рішення щодо надання Україні «Джавелінів».

  Як повідомляв «Главком»,  комітети з питань збройних сил США Палати представників і Сенату затвердили «компромісний» проект оборонного бюджету на 2018 фінансовий рік, що передбачає $350 млн для України, в тому числі у вигляді летальної зброї.

  У ніч на п’ятницю, 17 листопада, Сенат США схвалив проект оборонного бюджету з $350 мільйонами для України. Тепер документ має підписати президент США.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ