рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сенат США схвалив проект оборонного бюджету з $350 мільйонами для України

  • Розсилка
  Сенат США - Сенат США схвалив проект оборонного бюджету з $350 мільйонами для України
  Сенат США

  Після схвалення Сенатом проект оборонного бюджету США має підписати президент Трамп

  Оборонний бюджет США на 2018 рік, що передбачає $350 млн на безпекову допомогу Україні, спрямований на підпис президентові США.

  Про це повідомляє посольство України в США.

  Зазначається, що сенат США схвалив проект закону про «Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони», який містить дозвіл на виділення $350 млн для надання безпекової допомоги Україні.

  Таким чином, Конгрес завершив процедуру ухвалення зазначеного документа, який відтепер спрямовується на підпис Президентові США.

  Проект закону санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки України з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах.

  «Так, до документа, включено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення спроможності повітряних та військово-морських сил нашої держави», - йдеться у повідомленні.

  Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони.

  Як повідомляв «Главком»,  комітети з питань збройних сил США Палати представників і Сенату затвердили «компромісний» проект оборонного бюджету на 2018 фінансовий рік, що передбачає $350 млн для України, в тому числі у вигляді летальної зброї.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ