Клімкін: Завтрашня «нормандська зустріч» стане тестом

  В України немає особливих очікувань у плані якихось проривів від завтрашнього заходу
  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що завтрашня зустріч лідерів «нормандської четвірки» в Берліні має стати тестом. [READ_MORE] «Завтрашній захід має стати тестом. Така домовленість, оскільки ідея належить значною мірою канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, але й було підтримано і президентом
  • 18 Жовтня, 2016, 20:24
  • Розсилка
  Павло Клімкін
  Павло Клімкін

  В України немає особливих очікувань у плані якихось проривів від завтрашнього заходу

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що завтрашня зустріч лідерів «нормандської четвірки» в Берліні має стати тестом.  «Завтрашній захід має стати тестом. Така домовленість, оскільки ідея належить значною мірою канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, але й було підтримано і президентом Франції, і нами, з метою зрозуміти, чи можна далі послідовно тиснути на керівництво Росії у виконанні мінських домовленостей. Це обов'язково напередодні Європейської Ради, де буде обговорюватися питання відносин з Росією. Тому саме в цьому контексті це дуже важливо», - сказав він в ефірі телеканалу «112 Україна».

  «Ми працюємо над логікою дорожньої карти, де повинні домінувати чітка логіка у виконанні всіх домовленостей з безпеки і гуманітарний вимір - звільнення всіх політичних ув'язнених. Тільки на це має накладатися виконання політичних домовленостей. Ми працюємо над проектом, але повинні розуміти, що особливих очікувань у плані якихось проривів від завтрашнього заходу у нас немає», - розповів Клімкін.

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берлінідля спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Раніше Путін виставив умови для зустрічі в «нормандському форматі».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ