Команда Гриценка підписала Меморандум з бізнесом
Представники Української Ради Бізнесу назвали Меморандум Кодексом розвитку
Команда Анатолія Гриценка спільно із бізнес-асоціаціями готують нову редакцію Податкового кодексу України, що дозволить бізнесу працювати чесно.
Про це стало відомо під час підписання Гриценком та Українською Радою Бізнесу Меморандуму «Країна рівних можливостей з потужною економікою».
«Кожен громадянин повинен розуміти, скільки податків він платить державі. Це допоможе не лише вивести зарплати з тіні, а й посилить суспільний контроль за державними коштами», - зазначив Гриценко.
Представники Української Ради Бізнесу назвали його Кодексом розвитку, що міститиме детальні розрахунки можливості введення податку на виведений капітал.
Окрім цього, команда Гриценка та представники бізнесу заклали у Меморандум такі необхідні дії, як спрощення процедур адміністрування податків, зниження оподаткування заробітної плати, блокування офшорних схем, запровадження концепції єдиного рахунку для сплати податків і зборів, персональної фінансової відповідальності чиновника за блокування роботи підприємства.
Меморандум базується на десяти ключових принципах. Серед них - непорушність права власності та протидія рейдерству; захист економічних прав і свобод громадян в Україні та за її межами; демонополізація, деофшоризація і детінізація економіки; створення рівних умов для чесної конкуренції; стимулювання безготівкового обігу; ефективне і прозоре державне управління; підзвітність влади суспільству; децентралізація державної влади та зміцнення економічної бази місцевих громад; деполітизація і декомерціалізація правоохоронних і судових органів; протидія корупції на основі дієвих стимулів і невідворотності покарання.
Окрема увага приділяється інституційній реформі Державної фіскальної служби України, позбавленню силовиків важелів силового втручання в економічні процеси та утворенню натомість єдиної цивільної служби фінансових розслідувань.
«Це важливий рубіжний момент у нашій співпраці на шляху до вирішення проблем, які стоять перед країною, перед підприємцями і налагодженню нормальної, відкритої і чесної співпраці. Я вважаю, що нам це вдалося. Хочу подякувати Українській Раді Бізнесу, що об’єднує 20 галузей економіки загалом і включає 68 підприємницьких асоціацій, які спромоглися в цих складних умовах за ці роки, більшість – з нуля – створити 27 тисяч підприємств, працюючих чесно, прозоро і дають можливість працювати понад мільйону наших людей», - прокоментував Гриценко підписання Меморандуму.
Раніше повідомлялось, що команда «Громадянської позиції» розробляє економічний блок змін в країні із залученням ряду бізнес-асоціацій, яким обіцяє прозорість та чесні суди.
Коментарі — 0