Країни G7 створять систему захисту від пропаганди РФ

Країни G7 створять систему захисту від пропаганди РФ
Саміт G7
Фото: REUTERS/Yves Herman

Система захисту повинна допомогти аналізувати дані про інформаційні атаки

Країни-члени G7 вирішили розробити систему захисту від пропаганди. Це рішення було прийнято на саміті в Канаді, передає DW.

«Механізм швидкого реагування» (Rapid Response Mechanism) дозволить швидко і скоординовано відповісти на маніпуляції з виборами, пропаганду, а також інші «неприпустимі дії» і спроби дестабілізації, що виходять від «таких країн, як Росія», - пише видання.

Система захисту допоможе аналізувати дані про інформаційні атаки, а також дасть можливість країнам обмінюватися між собою інформацією про подібні інциденти.

«Передбачається, що «в ідеальному випадку» на атаку має бути скоординована реакція, яка може виражатися у вигляді відповідної кампанії або санкцій», - йдеться в повідомленні.

Раніше лідери країн «Великої сімки» на саміті в канадському Квебеку одноголосно виступили проти повернення Росії у формат G8, що раніше запропонував президент США Дональд Трамп.

Як повідомлялося, раніше американський президент Дональд Трамп висловився за відновлення членства Росії у Великій вісімці. Його підтримав прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте.

У Франції назвали «непослідовною» пропозицію Трампа повернути Росію в G8.

У Канаді заявили, що позиція країни в питанні повернення Росії у Велику вісімку (G8), яка полягає в тому, що це можливо лише після деоккупации Криму, залишається незмінною.

Нагадаємо, канцлер ФРН Ангела Меркель, виступаючи в середу в бундестазі, заявила, що не бачить на сьогодні передумов повернення Росії в G7.

Президент Європейської Ради Дональд Туск виступає проти перегляду формату G7 та повернення до нього Росії.

Росія була виключена з групи держав із найрозвиненішими економіками після анексії українського Криму в 2014 році. Сьогодні до групи належать Велика Британія, Німеччина, Італія, Канада, США, Франція і Японія.


Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: