Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міграційна служба України офіційно відмовилась визнавати Саакашвілі біженцем

  документ
  • Розсилка
  Михайло Саакашвілі - Міграційна служба України офіційно відмовилась визнавати Саакашвілі біженцем
  Михайло Саакашвілі

  Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Міграційна служба відмовила Саакашвілі у статусі біженця, тому його можуть екстрадувати

  Державна міграційна служба відмовила екс-голові Одеської ОДА Михайлу Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.  Керуючись ч. 4 статті 8 Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додатковоrо або тимчасового захистy», ДМС відмовила в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту особі без громадянства Саакашвілі.

  «Відповідно до ст. 8 закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» повідомляємо, що Вам, Саакашвілі Mixeiлу Ніколозовичv відмовлено в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, у зв'язку з очевидною необrрунтованістю заяви, а саме через відсутність обrрунтованих побоювань стати жертвою переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань та недоведеності загрози життю, безпеці чи свободі», - йдеться у повідомленні ДМС.


  1_33


  2_25

   

  Як повідомляв «Главком», 24 жовтня генпрокурор Юрій Луценко під час спілкування з журналістами зазначив, що Державна міграційна служба відмовила Саакашвілі у статусі біженця.

  Перед цим керівник Державної прикордонної служби Петро Цигикал заявив, що Саакашвілі має статус особи, «яку незаконно перемістили через кордон».

  Додамо, що 26 липня президент Петро Порошенко підписав Указ №196/2017 про позбавлення громадянства України низки осіб. Серед них є Саакашвілі, якого позбавлено громадянства України, відповідно до пункту 26 статті 106 Конституції України та статей 17 і 19 Закону "Про громадянство України.

  Читайте також статтю «Главкома» «Грузинський десант - місія завершена. Кого з соратників Саакашвілі депортувала Україна (ДОСЬЄ)»

  Читайте також матеріал: 15 днів «МіхоМайдану»: гречка, дрова, гроші і нові вимоги

   

  Джерело: Еспресо ТВ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ