Головний прикордонник розказав, у якому статусі Саакашвілі перебуває в Україні

Головний прикордонник розказав, у якому статусі Саакашвілі перебуває в Україні
Фото УНІАН

Екс-глава Одеської облдержадміністрації - не організатор прориву кордону

Колишній президент Грузії та екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі наразі має статус особи, «яку незаконно перемістили через кордон». Про це в інтерв’ю «Цензор.НЕТ» заявив керівник Державної прикордонної служби Петро Цигикал.

«Так законодавець визначив. Якби він був той, хто переміщав когось, ми б сказали, що він – організатор. Це була б уже інша стаття та інша відповідальність», – пояснив Цигикал.

Глава ДПСУ додав, що на 24 жовтня призначено черговий розгляд справи про незаконний перетин Саакашвілі державного кордону України. «Цього разу уже в Апеляційному суді за скаргою, яку подали його адвокати», – підсумував Цигикал

Раніше колишній президент Грузії та екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що Державна міграційна служба відмовляється надавати йому додатковий захист в Україні. Також він нагадав, що готує позов, щоб відновити своє громадянство України. 3 жовтня адвокат Саакашвілі повідомив, що той подав прохання про надання йому статусу особи, яка потребує додаткового захисту в Україні, - так юридично іменується політичний притулок. Заяву було подано 11 вересня після прибуття Саакашвілі в Україну.

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі прибув в Україну через польський кордон, буквально прорвавшись з групою прихильників через пункт пропуску «Шегині» у Львівській області. За такі дії екс-глава Одеської ОДА був оштрафований судом на 3,4 тис. грн. Серед осіб, які перетинали кордон з Саакашвілі, були 5 діючих народних депутатів. Після прибуття в Україну Саакашвілі перебував кілька днів у Львові, після чого відправився з поїздками по країні. Він вже встиг відвідати Київ, Одесу, Дніпро, Чернівці та низку інших міст. Із 17 листопада під будівлею Верховної Ради проходить акція протесту за участі Саакашвілі.


Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: