рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нацгвардія буде залучатися до виконання завдань військової, а не воєнної розвідки

  • Розсилка
  Військова розвідка - це зазвичай розвідка тактичного рівня - Нацгвардія буде залучатися до виконання завдань військової, а не воєнної розвідки
  Військова розвідка - це зазвичай розвідка тактичного рівня

  Є дуже велика різниця між військовою і воєнною розвідками, - зазначив представник Головного управління розвідки Міноборони

  Національна гвардія України буде залучатися до виконання завдань військової розвідки, яка займається розвідкою тактичного рівня. Про це на брифінгу щодо загроз реформи розвідувальних органів і СБУ під час обговорення законопроекту про розвідку № 2412-д повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Микола Красний.

  «Національна гвардія буде залучатися до виконання завдань військової розвідки. В чому полягає різниця між військовою і воєнною розвідкою - це дуже різні рівні. Військова розвідка це зазвичай розвідка тактичного рівня, умовно кажучи, військова - та, що здійснюється військами», - сказав Красний.

  За його словами, військову розвідку ведуть всі - танкісти, десантники, піхота. Для цього визначаються певні розвідувальні органи і певні завдання.

  «Що стосується воєнної розвідки, яку я представляю і керівництво якої здійснює ГУ розвідки, то це дійсно воєнна розвідка. Я прошу не спекулювати, що це який русизм, наприклад, що ми неправильно розуміємо. Є дуже велика різниця між «військова» і «воєнна», - зазначив Красний.

  «Щодо необхідності прийняття цього закону, то ми вважаємо, що він потрібний», - додав при цьому Красний, говорячи про законопроект про розвідку № 2412-д.

  Нагадаємо, як вказали у Нацгвардії, згідно із законопроектом про розвідку (№ 2412-д) Нацгвардія не має права бути органом розвідки, утім Нацгвардія є суб’єктом розвідувального товариства, а підрозділи розвідки органів військового управління та військових частин НГУ, в порядку визначеному законом, можуть залучатися до виконання окремих розвідувальних завдань.

  Як відомо, парламент попередньо схвалив законопроект про розвідку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ