Окупанти відмовили Балуху в умовно-достроковому звільненні

Окупанти відмовили Балуху в умовно-достроковому звільненні
ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року

Адвокати Балуха подали прохання про його умовно-дострокове звільнення ще в листопаді 2018 року

Підконтрольний Росії Керченський міський суд відмовив українському активісту Володимиру Балуху в умовно-достроковому звільненні.

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Слухання у цій справі відбулося в Керчі в п'ятницю, 25 січня. Балух не брав участі в судовому засіданні.

Представник російської прокуратури Геннадій Трофимов мотивував відмову в умовно-достроковому звільненні тим, що за час перебування Балуха в СІЗО «було зафіксовано 51 порушення».

Адвокат Тарас Омельченко в ході судового процесу, коментуючи заяву сторони обвинувачення, заявив, що станом на 11 січня «з боку адміністрації колонії до нього (Балуха – ред.) немає ніяких претензій», і нагадав, що у його підзахисного літня мати, яка потребує догляду.

«З огляду на те, що виправлення мого довірителя можливо вдома, поза компактними місцями утримання засуджених, прошу задовольнити моє клопотання про умовно-дострокове звільнення Володимира Балуха. Те, що відбувалося в СІЗО – це запобіжний захід. У колонії були інші умови утримання чи інша поведінка мого підзахисного», – зазначив адвокат.

Як повідомлялося, сторона захисту Балуха подала прохання про його умовно-дострокове звільнення ще в листопаді 2018 року. За тодішніми підрахунками адвокатів, Балуху залишилося відбувати покарання 1 рік і 4 місяці.

Перед цим підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму частково пом'якшив вирок засудженому до 5 років колонії Балуху, засудивши його до 4 років і 11 місяців колонії. Активіста засудили до такого тюремного терміну за сукупністю двох кримінальних справ.

Балух упродовж кількох місяців у 2018 році голодував на знак протесту проти несправедливого ув’язнення.

ФСБ Росії затримала Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України на подвір'ї його будинку.

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: