Омелян пояснив, чому Ryanair не домовився з аеропортом «Київ»

  Міністр пояснив ситуацію щодо провалу підписання контркту між аеропортом «Київ» та ірландським лоукостером
  Аеропорт «Київ» знаходиться в комунально-приватній власності. В ніч перед запланованою прес-конференцією про підписання контракту аеропорт змінив умови співпраці. Було підвищено ставки у півтора рази. Про це розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час прес-конференції в прес-центрі «Главкома». Як
  • 14 Липня, 18:55
  • Розсилка
  <div class="copy">Фото: Міністерство інфраструктури України</div>
<div class="alt">Володимир Омелян</div>
  Фото: Міністерство інфраструктури України
  Володимир Омелян

  Міністр пояснив ситуацію щодо провалу підписання контркту між аеропортом «Київ» та ірландським лоукостером

  Аеропорт «Київ» знаходиться в комунально-приватній власності. В ніч перед запланованою прес-конференцією про підписання контракту аеропорт змінив умови співпраці. Було підвищено ставки у півтора рази. Про це розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час прес-конференції в прес-центрі «Главкома».

  Як відомо, аеропорт «Київ» знаходиться в комунально-приватній власності.

  «Їхнє рішення таке було, яке було прийнято. У них була своя аргументація, що їхній пасажиропотік, який можливий в цьому аеропорту,  дорівнює чотирьом мільйонам пасажирів на рік. Тому їм вигідно заробляти максимальну маржу, розуміючи, що в них є стеля в чотири мільйони пасажирів. Пропускна здатність пасажиропотоку аеропорту «Бориспіль» запланована в 30 мільйонів пасажирів. Отже, можна рости і розвиватися», - зазначає Омелян.

  Міністр також озвучив неформальне пояснення ситуації щодо провалу підписання контркту між аеропортом «Київ» та ірландським лоукостом.

  « Є неформальне пояснення цієї ситуації. Але мені знову будуть закидати, що я когось звинувачую. Тому я утримаюсь від коментарів. Хоча на мої глибокі переконання, не може бути ситуація, коли всі кажуть, що домовлено, представники компанії Ryanair прилітають на підписання контракту і на прес-конференцію, а в ніч перед прес-конференцією аеропорт «Київ» піднімає ставки у півтора рази. Певно, це просто збіг. Можливо, вони саме в ніч перед прес-конференцією зрозуміло, що буде все невигідно. Я допускаю такий варіант», - іронізує міністр.

  Пропонуємо також переглянути запис прес-конференції  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ