Парасюк заявив, що не шкодує через бійку з Вілкулом
![Парасюк заявив, що не шкодує через бійку з Вілкулом](/img/article/3740/35_main-v1474582480.jpg)
«Можете мене любити, можете ненавидіти, але іншої реакції на його пропагандиський спіч бути не може. Через цю мерзоту в нашій державі війна. Тому не шкодую за свої вчинки і буду так робити завжди. Слава Україні!», – написав Парасюк на своїй сторінці у Facebook.
За повідомленням телеканалу «112 Україна», ввечері 22 вересня після закінчення ефіру сталася сутичка між його учасниками – народними депутатами Олександром Вілкулом та Володимиром Парасюком.
Коментарі — 0