Патрульним у Кропивницькому довелося рятувати 4-річну дівчинку, яку матір замкнула у квартирі

  У Кропивницькому матір замкнула 4-річну дівчинку саму у квартирі і пішла геть
  У Кропивницькому патрульні, піднявшись по драбині на балкон 3-го поверху, врятували 4-річну дівчинку, яку матір залишила дитину надовго саму, замкнувши її у пустій квартирі. Про це інформує Патрульна поліція України, повідомляє «Главком». За даними правоохоронців, близько 2-ї години ночі патрульні отримали повідомлення про те, що
  • 12 Серпня, 09:49
  • Розсилка

  У Кропивницькому матір замкнула 4-річну дівчинку саму у квартирі і пішла геть

  У Кропивницькому патрульні, піднявшись по драбині на балкон 3-го поверху, врятували 4-річну дівчинку, яку матір залишила дитину надовго саму, замкнувши її у пустій квартирі. Про це інформує Патрульна поліція України, повідомляє «Главком».

  За даними правоохоронців, близько 2-ї години ночі патрульні отримали повідомлення про те, що дитина кличе на допомогу. Поліцейські швидко прибули на місце події. На балконі 3-го поверху знаходилась дитина, яка кричала.

  Правоохоронці викликали рятувальників та за допомогою драбини піднялися на балкон.

  Як з'ясувалося, матір дівчинки залишила її саму вдома, а сама пішла у невідомому напрямку. Дитина була налякана та стала кричати про допомогу. Сусідка, яка викликала патрульних, пригостила дівчину гарячим чаєм і та одразу заснула.

  Патрульні дочекалися матір та передали їй дитину. Про ситуацію інспектори одразу повідомили працівників відділу ювенальної превенції.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ