Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Поліція отримала понад 80 нових японських автомобілів

  • Розсилка
  Поліція отримала понад 80 нових японських автомобілів

  Автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV, які отримала українська поліція, випущені у 2019 році

  У Києві відбулась церемонія передачі автомобілів з гібридною силовою установкою Mitsubishi Outlander PHEV підрозділам Національної поліції України. У церемонії взяв участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  «Сьогодні той самий день, коли ви отримаєте 83 сучасних автомобілі Outlander. Дякуючи співпраці уряду України і Японії, у 2017 році МВС і корпорація Mitsubishi уклали договір на постачання 635 автомобілів Mitsubishi», - сказав Аваков, звернувшись до представників патрульної поліції.  За його словами, на той час Національна поліція України отримала найсучасніші автомобілі. Водночас Україна отримала знижку 13% на контракти.

  «І зараз, після всіх процедур, маємо ефект від цієї знижки – 83 сучасних, найновіших, 2019-го року позашляховики Mitsubishi Outlander», - додав міністр, закликаючи поліцейських берегти автомобілі.  Нагадаємо, міністром внутрішніх справ України в грудні 2016 року було досягнуто домовленостей з президентом Mitsubishi Motors Corporation щодо зниження для поліції  вартості автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV у  межах 13%. Така економія дала можливість спрямувати вивільнені кошти (124,5 млн грн) на реалізацію додаткового проекту, згідно з яким буде поставлено 83 автомобілів вже нового покоління гібридного автотранспорту - Mitsubishi Outlander PHEV 2.4 (2019 року виробництва).

  Завдяки своїм високим технологічним характеристикам використання поліцією автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV з гібридною (бензиновою та електричною) силовою установкою підвищує оперативну мобільність підрозділів поліції, а також дає змогу значно знизити рівень викидів парникових газів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ