рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Полозов розповів про стан здоров'я українських моряків

  • Розсилка
  <p>Полозов зазначив, що українських медиків не допускають до військовополонених</p> - Полозов розповів про стан здоров'я українських моряків

  Полозов зазначив, що українських медиків не допускають до військовополонених

  За словами адвоката Полозова, у моряка Василя Сороки зняли гіпс з руки, але функція руки так і не відновилася

  Адвокат Микола Полозов розповів про стан здоров'я українських військовополонених моряків, які перебувають у російському полоні в слідчому ізоляторі Лефортово.

  «У більшості з них стан здоров'я задовільний. Між святами в Росії провідали їх консули і адвокати», - сказав Полозов під час брифінгу.

  «Звичайно, у нас досі викликає занепокоєння стан здоров'я поранених військовополонених: Андрія Ейдера, Андрія Артеменка і Василя Сороки. У Василя Сороки зняли гіпс з руки, але функція руки так і не відновилася. В умовах слідчого ізолятора йому не дають належної реабілітації. Крім того, ми наполягаємо, щоб у відношенні двох інших поранених військовополонених було проведено додаткове незалежне медичне обстеження, оскільки у них залишаються не витягнуті осколки в тілах», - розповів адвокат.

  Полозов зазначив, що українських медиків не допускають до військовополонених.

  Нагадаємо, до п’ятої річниці арешту українського кінорежисера Олега Сенцова та напередодні засідання Комітету міністрів Ради Європи у Гельсінкі у Києві 10 травня проходить акція-перформанс «Do you remember?».

  Як відомо, у Гамбурзі пройшли слухання міжнародного трибуналу з морського права у справі українських моряків. 

  Джерело: РБК-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ