Порошенко та Путін не потисли один одному руки перед початком переговорів у «нормандському форматі»

  Також не потис руку Путіну президент Франції Франсуа Олланд
  Президент України Петро Порошенко та президент Росії Володимир Путін не потиснули один одному руки перед початком засідання у «нормандському форматі». Про це у своєму Twitter написав російський журналіст Дмитро Смірнов. «Рукостискання Путіна і Порошенко в Берліні не було: коли президент Росії увійшов до зали, президенти Франції
  • 19 Жовтня, 2016, 21:16
  • Розсилка

  Також не потис руку Путіну президент Франції Франсуа Олланд

  Президент України Петро Порошенко та президент Росії Володимир Путін не потиснули один одному руки перед початком засідання у «нормандському форматі». Про це у своєму Twitter написав російський журналіст Дмитро Смірнов.

  «Рукостискання Путіна і Порошенко в Берліні не було: коли президент Росії увійшов до зали, президенти Франції та України вже сиділи за столом», - зазначив він.  Зауважимо, руку Путіну потиснула лише канцлер ФРН Ангела Меркель, оскільки вона вийшла зустріти російського президента.  Перед початком зустрічі Порошенко, Меркель та Олланд провели переговори без Путіна.

  Нагадаємо, сьогодні ввечері Порошенко прибув до Берліна для переговорів у «нормандському форматі». Згодом до Берліна прилетів Франсуа Олланд та Володимир Путін.

  Нагадаэмо, німці зустрічають Путіна із закривавленими ведмежатами. Активісти пояснили, що закривавлені ведмежата символізують загиблих в Сирії дітей.

  Як відомо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берліні для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ