Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Президент вніс у Раду закон про податок на виведений капітал

  • Розсилка
  Петро Порошенко  - Президент вніс у Раду закон про податок на виведений капітал
  Петро Порошенко 

  Податок на виведений капітал передбачає, що бізнесу не потрібно платити 20% державі, а можна вкласти ці гроші в розвиток своєї компанії

  Президент Петро Порошенко вніс до Ради закон про податок на виведений капітал з урахуванням пропозицій про відповідні бюджетні компенсації.

  Це сталося на зустрічі президента з бізнесом.

  За словами президента, «це чесно по відношенню до держави, чесно по відношенню до платників податків, тим більше, що при економічному зростанні зростають і показники прибутку».

  Порошенко також назвав закон про податок на виведений капітал  «спільним боєм за економічну свободу України» та зазначив, що тема податку має дискутуватись, а не популізуватись.

  Нагадаємо, МВФ наполегливо рекомендував Адміністрації президента не вносити на розгляд Верховної ради законопроект про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал. МВФ висловлює серйозну стурбованість з приводу втрат доходів державного бюджету.

  Раніше вже повідомлялося, що президент Порошенко відклав подання законопроекту про податок на виведений капітал до парламенту через позицію міжнародних партнерів.

  Також президент неодноразово називав впровадження податку на виведений капітал одним з головних пріоритетів на 2018 рік.

  Однак під час зустрічі із представниками бізнесу президент заявив, що впроваджувати ПНК ще рано.

  Податок на виведений капітал передбачає, що бізнесу не потрібно платити 20% державі, а можна вкласти ці гроші в розвиток своєї компанії.

  Для іноземних інвесторів це значить, що податкова ставка буде фіксована - 15%, тоді як зараз податкове навантаження на компанії може становити до 25%.

  Є підстави припускати, що податок на виведений капітал в перші два роки принесе в бюджет менше, ніж податок на прибуток, але на третій рік надходження різко зростуть, перекриваючи недобір перших років, даючи при цьому близько 7% ВВП, замість нинішніх 2-3% .


   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ