Росія перекине тульських десантників на північ окупованого Криму

  РФ готує ротацію десантників на окупованому півострові
  Російська Федерація планує замінити десантників зі Ставрополя, які служили на півночі анексованого Криму із серпня, на десантників із Тули. Про це заявив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян на брифінгу в четвер. «На кримському напрямку завершується підготовка до безпосередньої ротації підрозділів
  • 1 Грудня, 2016, 14:26
  • Розсилка

  РФ готує ротацію десантників на окупованому півострові

  Російська Федерація планує замінити десантників зі Ставрополя, які служили на півночі анексованого Криму із серпня, на десантників із Тули.

  Про це заявив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян на брифінгу в четвер.

  «На кримському напрямку завершується підготовка до безпосередньої ротації підрозділів повітрянодесантних військ Збройних сил Російської Федерації, дислокованих на передових позицій на півночі анексованого кримського півострова», – сказав він.

  «Так, батальйонно-тактичну групу, сформовану з числа військовослужбовців 247 десантного штурмового полку, що дислокується у Ставрополі, які перебували на тимчасово окупованій території Криму з початку серпня поточного року, до кінця поточного тижня має замінити батальйонно-тактична група зі складу 106 повітрянодесантної дивізії, що дислокується у місті Тула Російської Федерації», – уточнив Слободян.

  Нагадаємо, 1 грудня біля окупованого Криму стартували українські навчання з ракетними стрільбами.

  Як повідомлялося, Міністерство оборони України має намір провести 1-го та 2 грудня над Чорним морем випробувальні ракетні стрільби. Однак Росія, яка окупувала Крим, виступає категорично проти цього. 26 листопада міноборони РФ надіслало відповідного листа до Міноборони України, пригрозивши, що в разі навчань збиватиме українські ракети, а також атакуватиме українські ракетні пускові установки. Офіційний Київ висловив занепокоєння подібною реакцією. Мовляв, Україна діє на своїй території, всім повідомила про намір провести навчання. При цьому у Києві не виключають, що заяви Росії можуть бути матеріалізовані. «Враховуючи дії РФ за ці роки, від неї можна очікувати багато чого поганого і негативного», – заявив заступник міністра оборони України Олександр Дублян.

  Та, судячи з усього, Україна не збирається відмовлятися від навчань. Спікер Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко був ще більш категоричним у заявах. «У нас є територія, і ніхто не буде вказувати нам, що робити», – сказав він. За словами секретаря РНБО України Олександра Турчинова, відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір РФ у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки. Тим часом війська протиповітряної оборони Росії в окупованому Криму перейшли на посилений режим роботи. 

  Також опубліковано лист із погрозами Росії через українські навчання біля Криму.

  Як заявив начальник прес-центру повітряного командування «Південь» Володимир Крижанівський, в Україні стартували військові навчання. Ракетними стрільбами в рамках військових навчань Україна нічого не порушує і не загрожує окупованому півострову Крим.

  Читайте статтю: «Чи буде війна? Екс-міністри оборони і військовий експерт про ракетні випробування над Чорним морем»

  Читайте також матеріал «Главкома»: «Дмитро Тимчук: Якщо Росія збиватиме наші ракети, за всіма канонами необхідно вводити воєнний стан»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ