Саакашвілі дав прес-конференцію зі США (відео)

  У «Русі нових сил» сподіваються на повернення в Україну Михайла Саакашвілі
  Екс-президент Грузії, колишній глава Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі дав прес-конференцію зі США. Про це повідомляє партія «Рух нових сил». Політсила на своїй сторінці в Facebook вела пряму трансляцію прес-конференції: Крім того, у «Русі нових сил» провели спільну нараду координаторів регіональних
  • 1 Серпня, 14:50
  • Розсилка

  У «Русі нових сил» сподіваються на повернення в Україну Михайла Саакашвілі

  Екс-президент Грузії, колишній глава Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі дав прес-конференцію зі США. Про це повідомляє партія «Рух нових сил».

  Політсила на своїй сторінці в Facebook вела пряму трансляцію прес-конференції:

  Крім того, у «Русі нових сил» провели спільну нараду координаторів регіональних осередків партії «щодо спільних дій для повернення в Україну Михайла Саакашвілі». «У нас немає жодних сумнівів, що зовсім скоро наш лідер буде знову з нами в рідній для нас і для нього Україні», - сказано в повідомленні політсили.

  Нагадаємо, що Саакашвілі позбавили українського громадянства. Наразі Саакашвілі перебуває у США.

  Державна прикордонна служба має намір не пропустити Саакашвілі на територію України в разі його спроб приїхати до нашої держави.

  1 серпня ЗМІ показали указ президента Петра Порошенка про позбавлення українського громадянства Саакашвілі. Документ №196/2017 був підписаний 26 липня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ