Саакашвілі у США дасть прес-конференцію - нардеп

  Вадим Денисенко не виключає, що завтра Саакашвілі дасть прес-конференцію в США
  Народний депутат від БПП Вадим Денисенко стверджує, що екс-президент Грузії, колишній голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі зараз знаходиться в США «Саакашвілі вже за океаном», - повідомив нардеп.  Він прогнозує, що у четвер, 27 липня, Саакашвілі у США дасть прес-конференцію. «Два дні у соцмережах
  • 26 Липня, 18:33
  • Розсилка
  Михайло Саакашвілі
  Михайло Саакашвілі

  Вадим Денисенко не виключає, що завтра Саакашвілі дасть прес-конференцію в США

  Народний депутат від БПП Вадим Денисенко стверджує, що екс-президент Грузії, колишній голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі зараз знаходиться в США

  «Саакашвілі вже за океаном», - повідомив нардеп. 

  Він прогнозує, що у четвер, 27 липня, Саакашвілі у США дасть прес-конференцію.

  «Два дні у соцмережах відбувається срач. Далі - тиша, яку інколи розбавляють історії про те, що з України поїхав черговий Сакварелідзе. Мораль: президент, який міняє громадянство, втрачає Батьківщину і не знаходить нічого», - зазначив Денисенко.

  Нагадаємо, сьогодні народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив, що Саакашвілі позбавили українського громадянства. 

  Пізніше у Державній міграційній службі України підтвердили, що Саакашвілі позбавили українського громадянства.

  Нагадаємо, президенту України Петру Порошенку під час перебування з візитом у Грузії нагадали, що Київ двічі відмовився видати Саакашвілі.

  Порошенко заявив, що «не отримував від влади Грузії запит про екстрадицію Саакашвілі». Однак пізніше в той же день він сказав, що «перевірив інформацію про Саакашвілі і уточнив, що запит з Грузії дійсно надходив». «Україна відмовила в цьому запиті і запросила додаткові матеріали. Добре, що це питання вирішується без втручання президента. Це прерогатива силових структур і Генпрокуратури», - сказав Порошенко в інтерв'ю Громадському ТБ Грузії.

  Саакашвілі був президентом Грузії з січня 2004 року по листопад 2007-го і з січня 2008-го до середини листопада 2013 року. У листопаді 2013 року він залишив країну за кілька днів до закінчення повноважень і до інавгурації нового президента Георгія Маргвелашвілі. У травні 2015 року Саакашвілі було надано громадянство України, в зв'язку з чим, за рішенням президента Грузії, у грудні 2015-го було припинено його грузинське громадянство.

  2014 року в Грузії Саакашвілі висунули низку кримінальних звинувачень.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ