Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Слідство щодо газової формули «Дюссельдорф+» триває, - Холодницький

  • Розсилка
  НАБУ і САП продовжують слідство щодо «Дюссельдорф+» - Слідство щодо газової формули «Дюссельдорф+» триває, - Холодницький
  НАБУ і САП продовжують слідство щодо «Дюссельдорф+»

  Ситник повідомив, що у справі про «Роттердам+» і «Дюссельдорф+» є суттєва відмінність

  Антикорупційні органи – НАБУ і САП – продовжують слідство щодо формули ціни газу «Дюссельдорф+», яка на вимогу Міжнародного валютного фонду встановила прив'язку ціни газу для українських споживачів до міжнародних котирувань.

  Як зазначили силовики, в рамках слідства проводяться експертизи, розслідування ще не завершено. Про це на прес-брифінгу повідомив голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.  «За формулою «Дюссельдорф+». У мене однакове ставлення, як прокурора, до Роттердаму або Дюссельдорфу. Я хочу бачити обґрунтовані докази, які підтверджують, що ці формули є чи злочинами, чи такими не є. Але слідство триває, цю справу (про «Дюссельдорф+») було буквально тиждень тому заслухано при мені були надані вказівки. Ми чекаємо висновків, збираємо докази. Саме зараз у цьому виробництві говорити про якесь завершення не можна», - повідомив Назар Холодницький.

  Директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що у справі про «Роттердам+» і «Дюссельдорф+» є суттєва відмінність, так як органи, які встановлювали тарифи, - різні.

  «Є певна різниця, так як органи, які встановлювали ці формули, і ті, хто є бенефіціарами отримання можливих або неможливих прибутків по цій формулі також різні. Тому на сьогоднішній день у справі Роттердама є докази стверджувати, що вона необґрунтована і збиткова. А у справі «Дюссельдорф+», яку ми нещодавно обговорювали, говорити ще рано», - зазначив Артем Ситник.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ