Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Студентам, яких виселили з аварійного гуртожитку в Дніпрі, виплатять компенсацію

  • Розсилка
  Тріщини в будівлі гуртожитку - Студентам, яких виселили з аварійного гуртожитку в Дніпрі, виплатять компенсацію
  Тріщини в будівлі гуртожитку

  Міська рада надасть субвенцію університету «Дніпровська політехніка» на покриття витрат з переселення студентів: придбання матраців, ліжок

  Дніпровська міська рада надасть студентам, яких переселили з аварійного гуртожитку «Дніпровської політехніки», матеріальну допомогу від 2,5 тис. грн.

  Про це 8 жовтня повідомляє пресслужба міськради Дніпра.

  «Ці кошти вони зможуть витратити на придбання особистих речей, які залишились у гуртожитку», - говориться у повідомленні.

  Зазначається, що міська рада також надасть субвенцію університету «Дніпровська політехніка» на покриття витрат з переселення студентів: придбання матраців, ліжок тощо.

  Окрім того, дві експертизи, які дозволять оцінити стан пошкодженої будівлі гуртожитку та прилеглих територій, профінансують з міського бюджету.

  Повідомляється, що першу експертизу проведуть спеціалісти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Вони обстежать приміщення гуртожитку та нададуть висновки щодо безпеки будинку та рекомендації з його укріплення та реконструкції. Така експертиза займе близько 10-12 днів.

  Другу – геологічну – проведе ТОВ НВП «Гіінтіз». Її результати покажуть, у якому стані знаходиться ґрунт від перехрестя просп. Дмитра Яворницького та просп. Гагаріна до монумента Слави.  Нагадаємо, у Дніпрі під гуртожитком №2 «Дніпровської політехніки» стався провал ґрунту, через що з будівлі відселили понад 200 студентів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ