Трамп пообіцяв бути не менш жорстким до Росії, ніж Клінтон

  Трамп не впевнений, що йому вдасться йому налагодити відносини з РФ
  Обраний президент США Дональд Трамп в ході своєї прес-конференції заявив, що у відносинах з Росією він буде не менш жорстким, ніж була б кандидат від демократів Хілларі Клінтон. «Думаєте Хілларі могла б бути жорсткіше (у відносинах з Росією. - ред.), ніж я? Ні, я буду жорстким », - сказав Трамп. [READ_MORE] Також Трамп заявив, що
  • 11 Сiчня, 19:29
  • Розсилка

  Трамп не впевнений, що йому вдасться йому налагодити відносини з РФ

  Обраний президент США Дональд Трамп в ході своєї прес-конференції заявив, що у відносинах з Росією він буде не менш жорстким, ніж була б кандидат від демократів Хілларі Клінтон.

  «Думаєте Хілларі могла б бути жорсткіше (у відносинах з Росією. - ред.), ніж я? Ні, я буду жорстким », - сказав Трамп.  Також Трамп заявив, що якщо російський лідер Путін симпатизує йому, то це плюс. При цьому він додав, що не знає, чи вдасться йому налагодити відносини з Росією, так як в даний час вони знаходяться не в дуже хорошому стані.

  Нагадаємо, Трамп також заявив, що Росії потрібно дати шанс для поліпшення відносин з США.

  Крім того, він вважає, що Росія може допомогти США в боротьбі з ІДІЛ.

  Як відомо, сьогодні обраний президент США Дональд Трамп дає першу велику прес-конференцію.

  Очікується, що майбутній господар Білого дому прояснить свою позицію з низки ключових питань зовнішньої та внутрішньої політики США, прокоментує критику політичних опонентів на свою адресу і розповість про плани на перші дні президентства. 

  Нагадаємо, Обама 10 січня (11 січня за київським часом) виступив у Чікаго із прощальною промовою до американців в якості президента США. 20 січня він передасть повноваження глави держави Трампу.

  Як відомо, перемога Трампа на виборах в США стала очевидною після підрахунку голосів у Вісконсині. З урахуванням його перемоги в цьому штаті він набрав понад 270 голосів, необхідних для перемоги.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ