Трамп звинуватив Обаму у створенні ІДІЛ

  Трамп вважає, що Росія може допомогти США в боротьбі з ІДІЛ
  Терористична організація «Ісламська держава» була створена нинішньою адміністрацією США під керівництвом Барака Обами. Про це заявив обраний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп. «У нас жахливі відносини з Росією. А нам потрібна їхня допомога, щоб боротися з ІГ, яке створила чинна адміністрація США », - заявив Трамп на
  • 11 Сiчня, 19:20
  • Розсилка

  Трамп вважає, що Росія може допомогти США в боротьбі з ІДІЛ

  Терористична організація «Ісламська держава» була створена нинішньою адміністрацією США під керівництвом Барака Обами. Про це заявив обраний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп.

  «У нас жахливі відносини з Росією. А нам потрібна їхня допомога, щоб боротися з ІГ, яке створила чинна адміністрація США », - заявив Трамп на прес-конференції.

  Нагадаємо, Трамп також заявив, що Росії потрібно дати шанс для поліпшення відносин з США.

  Як відомо, сьогодні обраний президент США Дональд Трамп дає першу велику прес-конференцію.

  Очікується, що майбутній господар Білого дому прояснить свою позицію з низки ключових питань зовнішньої та внутрішньої політики США, прокоментує критику політичних опонентів на свою адресу і розповість про плани на перші дні президентства. 

  Нагадаємо, Обама 10 січня (11 січня за київським часом) виступив у Чікаго із прощальною промовою до американців в якості президента США. 20 січня він передасть повноваження глави держави Трампу.

  Як відомо, перемога Трампа на виборах в США стала очевидною після підрахунку голосів у Вісконсині. З урахуванням його перемоги в цьому штаті він набрав понад 270 голосів, необхідних для перемоги.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ