США атакували не лише російські хакери - Трамп

  Хакерські атаки відносно США здійснювали також й інші країни
  Президент Дональд Трамп стверджує, що хакерські атаки відносно США здійснюють Росія і інші країни. «Я думаю це була Росія, але кібератаки (проти США) здійснюють і інші країни, інші люди», - заявив він на прес-конференції в Нью-Йорку. Раніше Трамп заявив, що Росії потрібно дати шанс для поліпшення відносин з США. Нагадаємо,
  • 11 Сiчня, 18:53
  • Розсилка

  Хакерські атаки відносно США здійснювали також й інші країни

  Президент Дональд Трамп стверджує, що хакерські атаки відносно США здійснюють Росія і інші країни.

  «Я думаю це була Росія, але кібератаки (проти США) здійснюють і інші країни, інші люди», - заявив він на прес-конференції в Нью-Йорку.

  Раніше Трамп заявив, що Росії потрібно дати шанс для поліпшення відносин з США.

  Нагадаємо, сьогодні обраний президент США Дональд Трамп дає першу велику прес-конференцію.

  Очікується, що майбутній господар Білого дому прояснить свою позицію з низки ключових питань зовнішньої та внутрішньої політики США, прокоментує критику політичних опонентів на свою адресу і розповість про плани на перші дні президентства. 

  Нагадаємо, Обама 10 січня (11 січня за київським часом) виступив у Чікаго із прощальною промовою до американців в якості президента США. 20 січня він передасть повноваження глави держави Трампу.

  Як відомо, перемога Трампа на виборах в США стала очевидною після підрахунку голосів у Вісконсині. З урахуванням його перемоги в цьому штаті він набрав понад 270 голосів, необхідних для перемоги.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ