Трамп про відносини з Росією: Нам потрібно дати шанс


  Росії потрібно дати шанс для поліпшення відносин з США. Про це заявив обраний президент США Дональд Трамп в ході своєї першої прес-конференції після виборів. «Якщо Путіну подобається Трамп, то це я вважаю активом, а не пасивом. Тому що у нас з Росією жахливі відносини. Нам потрібно дати шанс», - сказав Трамп. Нагадаємо, сьогодні
  • 11 Сiчня, 18:44
  • Розсилка

  Росії потрібно дати шанс для поліпшення відносин з США.

  Про це заявив обраний президент США Дональд Трамп в ході своєї першої прес-конференції після виборів.

  «Якщо Путіну подобається Трамп, то це я вважаю активом, а не пасивом. Тому що у нас з Росією жахливі відносини. Нам потрібно дати шанс», - сказав Трамп.

  Нагадаємо, сьогодні обраний президент США Дональд Трамп дає першу велику прес-конференцію.

  Очікується, що майбутній господар Білого дому прояснить свою позицію з низки ключових питань зовнішньої та внутрішньої політики США, прокоментує критику політичних опонентів на свою адресу і розповість про плани на перші дні президентства. 

  Нагадаємо, Обама 10 січня (11 січня за київським часом) виступив у Чікаго із прощальною промовою до американців в якості президента США. 20 січня він передасть повноваження глави держави Трампу.

  Як відомо, перемога Трампа на виборах в США стала очевидною після підрахунку голосів у Вісконсині. З урахуванням його перемоги в цьому штаті він набрав понад 270 голосів, необхідних для перемоги.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ