У Чернігові при ліквідації конвертцентру вилучили понад $1,5 млн і золото

  Правоохоронці вилучили 1,67 млн доларів, 117 тис. євро і 2,6 кг золота
  У Чернігові під час ліквідації конвертаційного центру правоохоронці вилучили велику кількість готівки й золото. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook. «У тихому Чернігові в ході спільної операції місцевої прокуратури та податкової міліції по ліквідації конвертаційного центру, крім гривень,
  • 13 Жовтня, 00:17
  • Розсилка

  Правоохоронці вилучили 1,67 млн доларів, 117 тис. євро і 2,6 кг золота

  У Чернігові під час ліквідації конвертаційного центру правоохоронці вилучили велику кількість готівки й золото.

  Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

  «У тихому Чернігові в ході спільної операції місцевої прокуратури та податкової міліції по ліквідації конвертаційного центру, крім гривень, вилучено $1,67 млн, 117 тис. євро і 2,6 кг золота», - написав Луценко.

  Прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган в соцмережі Facebook повідомила, що для прикриття незаконної діяльності, яка полягала у формуванні податкового кредиту з ПДВ підприємствам реального сектору економіки Чернігівської та Київської областей, учасники центру використовували понад 20 транзитно-конвертаційних підприємств, зареєстрованих на підставних осіб.

  «Проведено понад 20 санкціонованих обшуків за місцем проживання осіб, причетних до діяльності «конвертаційного центру», в офісних приміщеннях та транспортних засобах. За результатами виявлено та вилучено печатки підприємств з ознаками фіктивності, магнітні носії інформації, комп’ютерна техніка, фінансово-господарські документи, чорнові записи, готівкові кошти в сумі 8,2 млн грн, $1,68 млн, 117 тис євро, 3,4 кг золота», - пише Сарган.

  Крім того, на виконання ухвал слідчого судді накладено арешти на 1,7 млн грн, що перебували на банківських рахунках фіктивних підприємств та зупинено видаткові операції.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ