У «Главкомі» прес-конференція: «Скільки «коштує» бюджету-2017 переселенець, і навіщо «зливають» його персональні дані?»

  Учасники прес-конференції проаналізують, в які суму бюджету-2017 обійдуться ВПО
  Сьогодні, 2 грудня, о 10:00 в інформаційному агентстві «Главком» відбудеться прес-конференція на тему: «Скільки «коштує» бюджету-2017 переселенець, і навіщо «зливають» його персональні дані?». [READ_MORE] Запрошені гості: Григорій Немиря, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав
  • 2 Грудня, 2016, 09:58
  • Розсилка
  Переселенці
  Переселенці

  Учасники прес-конференції проаналізують, в які суму бюджету-2017 обійдуться ВПО

  Сьогодні, 2 грудня, о 10:00 в інформаційному агентстві «Главком» відбудеться прес-конференція на тему: «Скільки «коштує» бюджету-2017 переселенець, і навіщо «зливають» його персональні дані?».  Запрошені гості: Григорій Немиря, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин; Тетяна Дурнєва, виконавчий директор Громадського холдингу «Група впливу», консультант з питань ВПО Інституту суспільно-економічних досліджень; Михайло Чаплига, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; Олександр Клюжев, аналітик ГО «ОПОРА».

  Учасники прес-конференції проаналізують, в які суму бюджету-2017 обійдуться ВПО, чи є розроблені державні програми для ВПО і питання фінансування цих програм, кому і навіщо потрібні персональні дані ВПО, порушення законодавства.

  Дивіться пряму трансляцію прес-конференції:  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ