8 грудня презентують нову електронну базу переселенців

  Наявна база даних не містить усіх даних, які необхідні Міністерству з тимчасово окупованих територій та ВПО
  Презентація тестового запуску електронної бази обліку внутрішньо переміщених осіб, запланована на 8 грудня, має показати реальну кількість переселенців в Україні. Про це сказав заступник міністра з тимчасово окупованих територій та ВПО Георгій Тука під час прес-брифінгу у четвер. «Я сподіваюся, що об'єктивні дані щодо кількості вимушених
  • 1 Грудня, 2016, 14:00
  • Розсилка
  Переселенці з Донбасу
  Переселенці з Донбасу

  Наявна база даних не містить усіх даних, які необхідні Міністерству з тимчасово окупованих територій та ВПО

  Презентація тестового запуску електронної бази обліку внутрішньо переміщених осіб, запланована на 8 грудня, має показати реальну кількість переселенців в Україні.

  Про це сказав заступник міністра з тимчасово окупованих територій та ВПО Георгій Тука під час прес-брифінгу у четвер.

  «Я сподіваюся, що об'єктивні дані щодо кількості вимушених переселенців буде зведено і доведено до суспільства 8 грудня, під час звіту Міністерства соціальної політики, після проведення тестового використання електронної бази обліку», – сказав Тука.

  Він додав, що наявна база даних не містить усіх даних, які необхідні Міністерству з тимчасово окупованих територій та ВПО.

  «Нас як міністерство, що має розвивати державну політику щодо внутрішньо переміщених осіб, цікавить не лише кількість внутрішньо переміщених осіб – існує величезна кількість питань, які ми маємо знати. Але, на жаль, існуюча база даних не відповідає тим критеріям, які існують у нашому міністерстві», – додав Тука.

  Він уточнив, що міністерство цікавлять дані щодо розподілу переселенців за статтю, віком, фахом та іншими критеріями.

  Раніше міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявляв, що верифікація вимушених переселенців має завершитися до 8 грудня, що дасть змогу отримати реальні дані про їхню кількість.

  Як повідомлялося, переселенки за допомогою театру розповіли чиновникам про свої проблеми.

  Як живуть біженці на пострадянському просторі – можна побачити тут.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ