Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Мексиці пройшов 121-й фестиваль редиски

  • Розсилка
  Фермери і художники збираються в Оахаці з фігурками із редису вже 121 рік поспіль - У Мексиці пройшов 121-й фестиваль редиски
  Фермери і художники збираються в Оахаці з фігурками із редису вже 121 рік поспіль

  З редисок збирають цілі композиції птахів, тварин і будинків

  У мексиканському місті Оахака пройшов традиційний фестиваль редиски, повідомляє «ТСН» у вівторок, 25 грудня.

  Зазначається, що фермери і художники збираються в Оахаці вже 121 рік поспіль.

  «На центральну площу звозять фігури, вирізані з коренеплодів. З редисок збирають цілі композиції птахів, тварин і будинків. Автор найоригінальнішої композиції отримує півтори тисячі доларів», - йдеться в повідомленні.  Історія виникнення цього фестивалю сягає в XVI століття, коли редис був завезений до Мексики. На той час населення країни стрімкими темпами зверталося в християнську віру. В очікуванні святкування Різдва по всій Мексиці були організовані ярмарки, які були покликані забезпечити місцевим фермерам можливість вигідно продати свій урожай. Редис продавався дуже слабо, і щоб підвищити його популярність серед населення, одним католицьким ченцем була придумана маленька хитрість.
  Сьогодні, природно ніхто не пам'ятає ім'я ченця, який подав ідею робити з редису різноманітні фігурки. Але ідея виявилася дійсно цікавою і сподобалася абсолютно всім. Скоро ця традиція трансформувалася в приголомшливо цікавий фестиваль, що святкується щорічно 23 грудня, напередодні Різдва.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ