Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Росії слідчому оголосили догану за відмову пропустити у ліфт генералів

  • Розсилка
  У Росії слідчому оголосили догану за відмову пропустити у ліфт генералів

  «Співробітники поліції під час вступу до органів внутрішніх справ беруть на себе ряд зобов'язань і обмежень, пов'язаних з несенням служби»

  Слідчий управління МВС по Московській області отримав догану за порушення дисциплінарного статуту. Про це повідомили в прес-службі відомства. Він не пропустив в ліфт двох генералів.

  У повідомленні наголошується, капітан юстиції Савченко дозволив собі неповажну поведінку по відношенню до колег по службі і керівництву МВС.

  «Співробітники поліції під час вступу до органів внутрішніх справ беруть на себе ряд зобов'язань і обмежень, пов'язаних з несенням служби, в тому числі щодо дотримання дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ Росії», - зазначила начальник прес-служби управління МВС Росії по Московській області Тетяна Петрова.

  У повідомленні не говориться, в чому полягало порушення. Джерело «Інтерфаксу» розповіло, що Савченко не пропустив генерала першим пройти в службовий ліфт.

  Крім того, НТВ на своєму сайті опублікувало копію наказу про догану Савченку. У ньому наголошується, що він не пропустив в ліфт начальника ГУ МВС по Московській області генерал-лейтенанта Віктора Паукова і його заступника генерал-майора Віктора Іщенка.

  Джерело: Дождь

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ