Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Запоріжжі перейменували університет

  • Розсилка
  <span>Запорізька політехніка</span> - У Запоріжжі перейменували університет
  Запорізька політехніка
  Фото: facebook.com/zntuniver

  Запорізький національний технічний університет перейменовано у Національний університет «Запорізька політехніка»

  Наказом Міністерства освіти і науки України Запорізький національний технічний університет перейменовано у Національний університет «Запорізька політехніка». Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу навчального закладу.  «Перейменувати Запорізький національний технічний університет у Національний університет «Запорізька політехніка». Ректорові ЗНТУ подати на затвердження Статут у новій редакції та здійснити передбачені законодавством дії, пов’язані з перейменуванням закладу вищої освіти», - зазначено у наказі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

  Документ був підписаний 1 квітня цього року.

  Зазначимо, що у Запорізькому виші навчається понад 13 тисяч студентів. В університеті працює військова кафедра з підготовки офіцерів запасу одночасно з навчанням на денній формі. Також, в університеті створено 6 інститутів, 12 факультетів, 60 кафедр та 9 навчально-лабораторних корпусів.

  Нагадаємо, у 2019 році діятимуть нові умови до вступу у вищих навчальних закладівМінімальні прохідні бали 150 та 130 для окремих спеціальностей, творчі конкурси, компактніші терміни вступної кампанії – ці та інші новації чекають на вступників у цьому році

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ