рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Зеленського планують провести до кінця року «паперовий» перепис населення

  • Розсилка
  Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук - У Зеленського планують провести до кінця року «паперовий» перепис населення
  Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук

  За словами представника президента у Верховній Раді Стефанчука, перепис може відбутися у грудні, тому що «саме в цьому місяці в країні перебуває максимальна кількість людей»

  Команда президента України Володимира Зеленського розглядає можливість проведення до кінця поточного року перепису населення України «у паперовому варіанті» задля зменшення вартості процедури, повідомив представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук в інтерв’ю «РБК-Україна».

  «Кабмін і Держстат запланували на 2020 рік проведення перепису. Ми проводили переговори на цю тему: все впирається в те, що на проведення перепису потрібна величезна сума – до 4 млрд грн. Планувалося закупити планшети, потім їх передати до шкіл тощо. Ми зараз шукаємо оптимальний варіант, як здешевити і до кінця цього року провести. Замість планшетів ми пропонуємо провести перепис все ж у паперовому варіанті», – повідомив Стефанчук.  За його словами, перепис може відбутися у грудні, тому що «саме в цьому місяці в країні перебуває максимальна кількість людей».

  Стефанчук зазначив, що нагальність проведення перепису населення пов’язана передусім з соціальною складовою.

  «Зараз ми просто не знаємо, скільки в країні людей, їх соціальні статуси – є маса громадян, які оформили собі пільги за фейковими документами. Солдати, які втратили здоров’я у боях на Донбасі, не можуть оформити документи УБС (посвідчення учасника бойових дій – ред.), зате є маса кірочок УБС у тих, хто пару днів десь посидів у прифронтовій зоні. У цьому всьому перепис допоможе навести порядок», – додав він.

  Востаннє перепис населення в Україні проводили у 2001 році.

  За даними Держслужби статистики, чисельність населення в Україні складає понад 42 мільйони людей.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ